SLT GROUPKontakt

SLT Group

Sikórz 4, 87-602 Chrostkowo
+48 514 735 136

biuro@sltgroup.pl

kadry@sltgroup.pl

marketing@sltgroup.pl

Zakłady produkcyjne

Zakład SLT GROUP Przemysłowa 1, 87-630 Skępe

Zakład SLT GROUP Sikórz 4, 87-602 Chrostkowo

Zakład SLT GROUP Chrostkowo 70A, 87-602 Chrostkowo

Paweł Hrycak

Regionalny Manager Sprzedaży / Marketing Manager

+48 510 516 141p.hrycak@sltgroup.pl

Maciej Stępka

Regionalny Manager Sprzedaży

+48 693 863 193maciej.stepka@sltgroup.pl

Rafał Kapuściński

Regionalny Manager Sprzedaży

+48 669 701 048r.kapuscinski@sltgroup.pl

Daniel Wojtyna

Regionalny Manager Sprzedaży

+48 510 516 517d.wojtyna@sltgroup.pl

Bartosz Sadowski

Regionalny Manager Sprzedaży

+48 601 687 723b.sadowski@sltgroup.pl

Marian Szczepański

Eksport Manager
Dania, Szwecja Szwecja, Norwegia Norwegia
Islandia Islandia

+48 889 577 407 marian.szczepanski@sltgroup.pl

Małgorzata Wesołowska

Eksport Manager
Rumunia Rumunia, Węgru Węgry, Estonia Łotwa Litwa Kraje Bałtyckie

+48 601 687 730 malgorzata.wesolowska@sltgroup.pl

Adam Polikowski

Eksport Manager
Finlandia Finlandia

+48 603 614 511 adam.polikowski@sltgroup.pl

Rumunia Rumunia

SC KONTEX SRL

417078 Sântion
Road Borşului no 90B, county. Bihor

+40259316015+40744608610

www.kontex.rokontex@kontex.ro

Estonia Łotwa Litwa Kraje Bałtyckie

ENAX UAB

Metalo 7
02190 Vilnius

+370 61011426
www.enax.ltenax@enax.lt

Ukraina Ukraina

Lux Truck

30100 Ukraine, Netishyn City
Energetykiv  6В street

+380 67 936 90 05
office@luxtruck.com.uaoffice@delta-i.com.ua

Poland Sales Manager Dawid Stawiński+48 690 318 299vstavinsky@gmail.com

Jarosław Borowski

Kierownik serwisu
Sprzedaż części zamiennych

+48 502 093 356 serwis@sltgroup.pl

Henryk Czajkowski

Dyrektor ds. Technicznych


+48 510 516 555 h.czajkowski@sltgroup.pl

Mateusz Lewandowski

Dyrektor Logistyki

+ 48 514 735 136 m.lewandowski@sltgroup.pl

Marcin Kuczera

Dyrektor Operacyjny

+48 510 516 202
m.kuczera@sltgroup.pl

Jarosław Bukowski


j.bukowski@sltgroup.pl

Nasi Partnerzy

Facebook SLT GroupLinkedIN SLT GroupYouTube SLT Group
Do góry