SLT GROUP O nas

tytul2

Historia naszej firmy zaczęła się w 1999 roku. Od ponad 20 lat nieprzerwanie staramy się z pasją i konsekwencją tworzyć produkty których wartość doceniają klienci z całej Europy.

Początkowo działalność naszej firmy ukierunkowana była na ogólnie pojmowane usługi z zakresu ślusarstwa oraz spawalnictwa co z czasem zaowocowało produkcją kontenerów, które do dziś stanowią uzupełnienie naszego portfela produktowego. Nabierając doświadczenia, mając do dyspozycji wykwalifikowaną załogę oraz coraz lepszy park maszynowy uruchomiliśmy montownię urządzeń hakowych oraz innych zabudów na podwoziach renomowanych marek, takich jak RENAULT, DAF, SCANIA, MERCEDES, MAN, VOLVO oraz IVECO.

Wzrastająca dynamika sprzedaży i rosnące zainteresowanie zakupem naszych zabudów zmotywowały nas do wdrożenia w 2019 roku systemu zarządzania jakością ISO 9001 co pozwoliło na zwiększenie efektywności zarządzania poprzez zidentyfikowanie, nadzorowanie i optymalizację procesów realizowanych w SLT Group.

Nasza firma to idealne połączenie dobrych kwalifikacji, profesjonalnej wiedzy naszej kadry oraz wysokiej klasy naszego sprzętu, na którym pracujemy sprawia, że oferowane przez nas produkty i usługi należą do najlepszych na rynku. Mamy nadzieję, że i TY będziesz mógł się o tym przekonać.

Dlaczego SLT GROUP

 • Długa żywotność

  Długa żywotność

 • Profesjonalny serwis

  Profesjonalny serwis

 • Certyfikowana jakość

  Certyfikowana jakość

 • Innowacyjne rozwiązania

  Innowacyjne rozwiązania

Nasi Partnerzy

Facebook SLT GroupLinkedIN SLT GroupYouTube SLT Group